16 Eylül 2013 Pazartesi

Okulun İlk Günü Eşittir Kabus

Söz verdiğim gibi şablonumu değiştirdim ve yeni yazı yazıyorum. Sonbahara girdiğimiz için böyle bir şablon olsun istedim. Başlıkta da gördüğünüz gibi kabus gibi bir gündü bugün. Okula girdiğimde ilk Manyak'ı gördüm. Onunla Mendie'yi aramaya başladık; ama bulamadık. En sonunda sarı saçlı tatlı bir arkadaşım geldi. Ona Kıvırcık diyelim. Kıvırcık'la Mendie'yi aramaya başladık. En sonunda bulduk. Herkes birbirine sarılmaya başladı. Ben kimseye sarılmadım. "özlediğğm" diyerek yalandan sarılmalarla doldu bütün okul. Ben sadece Kıvırcık ve Mendie'ye sarıldım. Bir onları seviyorum çünkü. Mendie tatlı kız, herkese iyi davranıyor. Herkesle arkadaş. Ama ben öyle herkese iyi davranamıyorum. Zaten bugün sınıfımıza yeni kişiler gelmişti. Ben anasınıfında bir erkekle hep uğraşırdım, ısırırdım falan. Ne manyakmışım ya. İşte şansıma o çocuk da gelenler arasındaydı. Bir de Kidrauhl gibi bir çocuk daha geldi. Tabii bizim öğretmenler "Saçın benden uzun lan. Kesilecek o saç." dediler. Kidrauhl da gitti yani. S'yi de gördüm. Böyle rüküş giyinmiş, takılar takmış falan. Herkesle sarıldı maşallah. Bıraksak öğretmenlerle de sarılacak. Ne gıcık oldum ya. En azından Kıvırcık yanıma oturdu. S'den uzakta sayılırız. Tiksiniyorum o kızdan. Bugün R bana Face'den arkadaşlık isteği göndermiş. Bütün hesaplarından engellemiştim; ama yeni hesap herhalde. Aslında bunu da engelleyecektim de şu hacker olayı geldi aklıma vazgeçtim. Sildim isteği. Böyle daha iyi. Arkamıza D ve SB oturdu. D de bana nasıl soğuk davranıyor nasıl. Gören de beni S sanacak. Geçen gün Mendie'nin evine gittim, bayağı bir sohbet ettik. İçimi dökmek gerçekten iyi geldi. Mendie bizim sınıfa gelememiş bu arada. Berbat olacak. Kıvırcık'ın olmadığı günler berbat olacak. Her şey berbat olacak gibi hissediyorum. Pozitif bakamıyorum hiç bir olaya. Bizim okulda beğenilmek için mükemmel olmak gerekiyor. Kendin olamıyorsun. Neyse, dün size bahsettiğim PLL hikayemi paylaşayım. Tam hikaye değil de, neyse.

"Yürüyorum, yürüyorum. Bir şey beni çekiyor. Çok kötü hissediyorum. Devam edemiyorum. Bataklıkta gibiyim. İlerliyorum; ama bu beni daha da aşağı çekmekten başka bir işe yaramıyor. Hani gözlerin kararır ya, pes edersin. İşte onu yapmak istiyorum; ama yapmayacağım. Yapmayacağım. Olmaz. Yapamam. Herkes beni kıskanıyor. Onların üzerlerine gideceğim. Ben farklı bir şeyim. Güzel bir yaratık gibi. Çekici bir yaratık. Çok şanslıyım. İnsanları hemen elde edebiliyorum. Parmaklarımda oynatıyorum onları. Parmaklarımın ucunda. Hiçbirini düşürmüyorum. Çünkü zamanı geldiğinde kozum olmalı. Önemli bir koz. Önemli bir sır. Tehlikeli bir sır. Erkekler kavga ettiğinde, bir yumruk atılır ve biter; ama kızlar adil oynamaz. Çeteyi toplarlar, sırlarını paylaşırlar ve birbirlerine karşı komplo kurarlar. Bir bakışla sizi bitirebilirler. Ben çok tehlikeliyim. Bu dünyaya fazlayım. Ama gitmeye hiç niyetim yok. Ben Alison'ım ve mükemmelim."

Öptüm.

4 yorum:

 1. Kıyamam yaa, sen de bendensin. :) Herkesin okulu kötü. Neden var ki şu okullar. :(
  Umarı düzelir herşeyin yaa, o gerizekalıları da takma fazla. Boşver ne halleri varsa görsünler.

  YanıtlaSil
 2. Şablon renkleri filan tam sonbaharlık.Hikayeyi de çok beğendim.Şimdi sana takma onları diyeceğim.Ama gerçekten zor olacak biliyorum.Zamanla düzelir umarım her şey.Sen yinede pozitif olmaya çalış :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağol ^^.
   Hani senin gibi pozitif olabilsem :(.

   Sil