28 Şubat 2013 Perşembe

Mim 1

Melinda Sordino "Mimlediklerim büyük ihtimalle mimlediğimi görmeyecekleri için yazımı okuyan herkesi mimliyorum." demiş. Ben de hazır sıkılıyorken kendimi zorlayıp üşengeçliğimden kurtuldum ve mimi cevaplayayım dedim. 


1. Yaparken en sıkıldığınız şey?

Sanırım ödev ve ders çalışmak. Bayağı klasik.

2. Yaptığınız için pişmanlık duyduğunuz bir şey?

Şu anda da pişmanlık duyuyorum. Bir ara öylesine Facebook'a arkadaşımın şifresini girdim. e-postası ile birlikte elbette. Çok girince sıfırlama falan istedi işte. Karışık şeyler. Sonra bir bakmışım Face'sini çaldım! Bütün gün düzeltmek için uğraştım durdum. Arkadaşım da uğraşmış. Hesabını kilitlemişim. E-postasına gelen kodları gireceğim zaman Facebook "Çok fazla kod girdiniz." diye uyarı veriyor. Delirmek üzereyim. Yarın yine halletmeye çalışacağım.

3. Nasıl bir yetenek isterdiniz? (Örn: resim çizmek, enstrüman çalmak..)

Resimde dünya 2.'si oldum, fakat şu sıralar ilgilenemiyorum. Koşmayı çok severim. Voleybol, basketbol, hentbol ve masa tenisi -o kadar değil, takım derken okul takımında-  takımındanım. Dans kursuna da gittim. Sanırım dans konusunda kendimi ilerletmeyi isterim.

4. Hangi doğaüstü güce sahip olabilmek isterdiniz, neden? (Örn: görünmezlik, zamanı durdurabilmek..)

İstediğim zaman düşünce okumayı isterdim. Ya da görünmez olmayı. Birisinin benim hakkımda kötü şeyler düşünmesinden -veya düşünmesini sanmamdan- nefret ediyorum.

5. Bir film karakteri olsaydınız hangi film karakteri olmak isterdiniz, neden?

Pretty Little Liars'taki Alison. Göz önünde ve sevilen biri olmayı isterdim. En çok The Vampire Diaries'teki Katherine olmak isterdim. Aslında hepsini de istiyorum ama hepsi de zor şeyler yaşadı. The Carrie Diaries'ten Carrie ve How Are You Met Your Mother'dan Robin olabilir aslında, sade hayatları var. Ama aksiyonsuz mu? Of. Geçiyorum bu soruyu ben.

6. Yaşamak için mi yersiniz, yemek için mi yaşarsınız?

Yemek için yaşamam, bunu biliyorum.

7. En sevdiğiniz müzik türü?

Kulağıma hoş gelen hepsi. Country, slow ve pop ağırlıklı.

8. Hangi tür kitapları seversiniz?

Polisiye, daha çok Sherlock Holmes ve Agatha Christie okurum. Alacakaranlık, Açlık Oyunları, Percy Jackson gibi fantastik romanları takip ediyorum fakat çok göz önündeler. Yani ne kadar kaliteli olurlarsa olsunlar çok sevilen popüler kitaplar sanki beni itiyor gibi. O yüzden oyumu Agatha'dan -polisiyeden- yana kullanıyorum.

9. Para biriktirebilir misiniz yoksa hemen harcar mısınız?

"Küçükken biriktirebilirdim. Ama şimdi dergilere ve kitaplara harcıyorum." demişim. Şimdi bu yazıma göz attım da, yeniden cevap vereyim. Şu anda biriktiriyorum ve bayağı birikti diyebiliriz. Arada küçük şeyler için harcıyorum ama bunları yaparken harçlık almayı unuttuğum için param azalmaya başlıyor.

10. En sevdiğiniz ses ne? 

Su sesi gibi seslerden bahsediyorsanız, sanırım yağmur çok hoşuma gider. Tabii sıcacık evimde yalnız bir şekilde oturuyorken, yanımda kitabımla birlikte sıcak çikolatamı içerken dizimi izliyorsam. Evet, biraz fazla seçiciyim.

11. Bilgisayarda en sevdiğiniz program ne?

Özellikle sevdiğim bir program yok. Ama Photo Filtre 7 diyeceğim ben, kullanımı en kolay shop uygulaması.

Bu sorularla Kagatsuki Budou, Liss, ve Spotty'i mimliyorum!Öptüm.

4 yorum: